Ceylanın Rüyası bu gün tam 11 yaşında.

11 saniyede bir bebeğin gözünü açmasına şahit olursunuz.

11 dakikada güzel bir cümlesini duyar, size doğru koşmasını izlersiniz.

11 ay sonra bir dişinin çıktığını fark edersiniz.

11 ayda yuvarlanan bir bebeğin ilk adımlarına tanık olursunuz.

11 yıla neler mi sığar?

Bunu anlatmak imkansızdır.

Ceylanın rüyası bu gün tam 11 yaşında.

Bu 11 yılda tarif edemeyeceğim duygu ve anılar için: başta minik kahramanlarıma, güzel işbirliği için velilerime, samimiyet ve özveri için öğretmenlerime, işimde kutsallığı fark ettirdiği için yavrularım Özüm’e ve Ozan’a, bu rüyayı gerçekleştirmemde desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma, anne ve babama, maddi manevi her zaman yanımda olan sevgili eşime, 11 yılın 9’unda hep ama hep yanımda olan Fatma ve Özlem öğretmenlerime ve Teyzoşuma sonsuz teşekkürler.

Nice 11 yılı böyle güzel anmayı diliyorum.  Sevgiler...

Ceylan'ın Rüyası doğum günün kutlu olsun

Ceylan ÖNÖZ /13 Ocak 2021

 

 

Ceylan'ın Rüyası Kreşi ve Gündüz Bakımevi

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Tekirdağ İl Müdürlüğü Gözetiminde Eğitim Vermektedir.

Misyonumuz

Samimi, bakımlı, ve korunaklı bir kreş; Profesyonel ve kaliteli bir eğitim; Çocuklarımıza güler yüz ve psikolojik destek; İşini zevkle yapan eğitim kadromuz ile

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ IŞIĞINDA

ÖZGÜVENLİ, ÇAĞDAŞ VE DONANIMLI NESİLLER YETİŞTİRMEK

Vizyonumuz:

     Çocuklarımıza okul öncesi dönemde eğitimi eğlenceyle sunarak kişisel gelişimlerini sahip oldukları yetenekleri doğrultusunda yönlendirerek daha başında oldukları bu uzun yolda çocuklarınızın doğru bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.

Kayıt

Merhaba, çok yakında çocuğunuzun öğretmeni olacağım. Onlarla resimler yapacak, şarkılar söyleyecek, faaliyetlerimle onlara her gün yeni şeyler öğretmeye çalışacağım. Okulumuzda oynanabilecek birçok değişik oyuncak ile hayal güçlerini geliştirecek oyunla eğitimi birleştireceğim. Güzel bahçemizde gönlümüzce eğlenecek ve çocuklarımla meyve toplayacağım. ÇOCUĞUNUZLA TANIŞACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM. ÇOCUĞUNUZU EN AZ SİZİN KADAR SEVECEĞİMDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN. KONTENJANIMIZ DOLMADAN SİZİ BEKLİYORUM.