Ceylanın Rüyası 13 yaşında.

Dile kolay 13 sene.

Bir sevdanın peşine düşeli, bir rüyayı gerçek edeli 13 sene olmuş.

Bir fidanın toprağa kavuşması, can suyuyla buluşmasıydı.

Fidan büyüdü, serpildi bugün 13 yaşına geldi.

Artık kökü toprakta sağlam, gövdesi heybetli, dalları güzel hatıralar gibi yemyeşil bir ağaçtır Ceylanın Rüyası.

Onca emek, sevgi ve değişen koşullarda verilen mücadeleyi anlatan bir anıt gibi dimdik ayakta, güneşli güzel günlere olan inancımızla geleceğe bakıyoruz.

Bu öyküde yolu bizimle kesişen, birlikte onurla yürüdüğümüz, yürümekte olduğumuz tüm paydaşlarımıza en içten sevgilerimizi sunuyoruz.

Nice 13 yıllara erişmenin umuduyla ve heyecanıyla tüm sevenlerimizi kucaklıyor, kurumumuzun yaş gününde, 13 ü uğurlu yılımız ilan ediyoruz.

Ceylan'ın Rüyası Kreşi 13. Yılı Kutlu Olsun

Ceylan ÖNÖZ /13 Ocak 2022

 

 

 

Ceylan'ın Rüyası Kreşi ve Gündüz Bakımevi

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Tekirdağ İl Müdürlüğü Gözetiminde Eğitim Vermektedir.

Misyonumuz

Samimi, bakımlı, ve korunaklı bir kreş; Profesyonel ve kaliteli bir eğitim; Çocuklarımıza güler yüz ve psikolojik destek; İşini zevkle yapan eğitim kadromuz ile

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ IŞIĞINDA

ÖZGÜVENLİ, ÇAĞDAŞ VE DONANIMLI NESİLLER YETİŞTİRMEK

Vizyonumuz:

     Çocuklarımıza okul öncesi dönemde eğitimi eğlenceyle sunarak kişisel gelişimlerini sahip oldukları yetenekleri doğrultusunda yönlendirerek daha başında oldukları bu uzun yolda çocuklarınızın doğru bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.

Kayıt

Merhaba, çok yakında çocuğunuzun öğretmeni olacağım. Onlarla resimler yapacak, şarkılar söyleyecek, faaliyetlerimle onlara her gün yeni şeyler öğretmeye çalışacağım. Okulumuzda oynanabilecek birçok değişik oyuncak ile hayal güçlerini geliştirecek oyunla eğitimi birleştireceğim. Güzel bahçemizde gönlümüzce eğlenecek ve çocuklarımla meyve toplayacağım. ÇOCUĞUNUZLA TANIŞACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM. ÇOCUĞUNUZU EN AZ SİZİN KADAR SEVECEĞİMDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN. KONTENJANIMIZ DOLMADAN SİZİ BEKLİYORUM. ÖN KAYIT FORMU