Çorlu Kreş Ceylan'ın Rüyası 13. Yılında

13. Yılını Kutlayan Çorlu Kreş Ceylan'ın Rüyası Kreş ve Gündüz Bakımevi; Her yaş grubu için ayrı ayrı eğitim programları, kalori kontrollü aylık yemek menüsü ve aylık sosyal aktiviteleri ile 8-12 kişilik sınıflarımızla sevgi ile eğitimi birleştiriyoruz. Muhittin Mahallesi, Mehtap Sokak, Evren Villaları No:4 adresinde  300 m² kapalı alanı ve 150 m²'lik açık kauçuk kaplı oyun bahçeli müstakil binasıyla;  Konusunda uzman ve deneyimli çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenleri; İngilizce, Müzik, Satranç, Bale, Dans, Drama, Tiyatro ve diğer branş eğitmenleri, danışman psikologlarımız, yardımcı annemiz ve mutfak personelimiz ile 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Döneminde 13. Yılında Çorlu'da hizmetinizdedir. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

                

 

Kreşimizin ısıtması doğalgazla ve yerden ısıtmalıdır. Okulumuzun içinde bulunan oyun odalarında top havuzu, salıncak ve kaydırak  bulunmaktadır. Etkinlik odamız ise müzik ve dans eğitimine uygun olarak düzenlenmiştir. Sinema odası ile tiyatro ve kukla köşemiz mevcuttur. Bahçemiz kauçuk zemin üzerinde bahçe oyuncakları donatılmış ve kum havuzu köşesi bulunmaktadır.

Kurucumuzdan 10. Yıl Mesajı

“Bizler 13 Ocak 2010 tarihindeki kuruluşumuzdan beri, insani değerleri yüksek, hayatın her noktasında paylaşmayı bilen, bilime, sanata ve doğaya saygılı, ulu önder Atatürk’ün bizlere verdiği ödev doğrultusunda fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda konusunda uzman ve deneyimli çocuk gelişimi ve eğitimi öğretmenleri, branş eğitmenleri ve psikologlar ile çalışıyoruz. Çocuklarımızın kendilerine olan özgüvenlerini, takım ruhu ile hareket etme düzeylerini, ritim duygularını ve gelişimlerini sağlamak için eğitici faaliyetler düzenliyoruz. Bizim için bu faaliyetlerimiz kadar çok önemli diğer bir konu ise çocuk masumiyetindeki bu minik kalplerin tüm heyacanları ile kendilerini sizlere ve öğretmenlerine beğendirme duygusudur.

10.yılımızıda kutladığımız bu çok özel yılımızda eski yeni tüm velilerimize çok teşekkür ederim. Ceylan'ın Rüyası Kreşi rüyası sizler sayesinde, güveninizle gerçeğe dönüştü ve yine sizlerle rüyasını gerçeğe dönüştürmeye devam edecektir. Ailemiz olduğunuz için teşekkürler

 

Buradan çocuklarıma seslenmek istiyorum.

Sevgili miniklerim, hayallerinizin peşinden gidin. Biz sizleri yetiştirirken önce anne, sonra öğretmen ve yeri geldiğinde sizlere arkadaş olmaya gayret ettik.

Bu gün bu güzel mesleği yapıyorsam dün hayal ettiğim içindir. Bu gün sizlere emek veriyorsam geleceği hayal ettiğim içindir. Sizleri büyütürken Türkiyenin geleceğini hayal ettim.Bu güzel ülkeyi sizler gibi pırıl pırıl çocuklarıma emanet etmenin gururunu duyuyorum.

Sizleri çok seviyorum. ” 

Ceylan'ın Rüyası Kreş ve Gündüz Bakımevi Kurucusu

Ceylan ÖNÖZ

Öğretmenlerimizden:

Merhaba, çok yakında çocuğunuzun öğretmeni olacağım. Onlarla resimler yapacak, şarkılar söyleyecek, faaliyetlerimle onlara her gün yeni şeyler öğretmeye çalışacağım. Okulumuzda oynanabilecek birçok değişik oyuncak ile hayal güçlerini geliştirecek oyunla eğitimi birleştireceğim. Güzel bahçemizde gönlümüzce eğlenecek ve çocuklarımla meyve toplayacağım.

ÇOCUĞUNUZLA TANIŞACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM.

ÇOCUĞUNUZU EN AZ SİZİN KADAR SEVECEĞİMDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN.

KONTENJANIMIZ DOLMADAN SİZİ CEYLAN'IN RÜYASI KREŞİ'NE BEKLİYORUM.

 

Ceylan'ın Rüyası Kreşi ve Gündüz Bakımevi

T.C. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı

Tekirdağ İl Müdürlüğü Gözetiminde Eğitim Vermektedir.

Misyonumuz

Samimi, bakımlı, ve korunaklı bir kreş; Profesyonel ve kaliteli bir eğitim; Çocuklarımıza güler yüz ve psikolojik destek; İşini zevkle yapan eğitim kadromuz ile

ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ IŞIĞINDA

ÖZGÜVENLİ, ÇAĞDAŞ VE DONANIMLI NESİLLER YETİŞTİRMEK

Vizyonumuz:

     Çocuklarımıza okul öncesi dönemde eğitimi eğlenceyle sunarak kişisel gelişimlerini sahip oldukları yetenekleri doğrultusunda yönlendirerek daha başında oldukları bu uzun yolda çocuklarınızın doğru bir başlangıç yapmalarını sağlamaktır.

Kayıt

Merhaba, çok yakında çocuğunuzun öğretmeni olacağım. Onlarla resimler yapacak, şarkılar söyleyecek, faaliyetlerimle onlara her gün yeni şeyler öğretmeye çalışacağım. Okulumuzda oynanabilecek birçok değişik oyuncak ile hayal güçlerini geliştirecek oyunla eğitimi birleştireceğim. Güzel bahçemizde gönlümüzce eğlenecek ve çocuklarımla meyve toplayacağım. ÇOCUĞUNUZLA TANIŞACAĞIM GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUM. ÇOCUĞUNUZU EN AZ SİZİN KADAR SEVECEĞİMDEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN. KONTENJANIMIZ DOLMADAN SİZİ BEKLİYORUM. ÖN KAYIT FORMU